Product detail
Plynové krby

M-Design LUNA 1000 DC Diamond

Dvourohová plynová krbová vložka má prosklené tři strany , širokou čelní a dvě kratší boční. Široké prosklení této krbové vložky zajišťuje krásný a ničím nerušený pohled do hořících plamenů , které si můžete sami libovolně nastavovat do různých režimů hoření pomocí dálkového ovladače a pomocí aplikace pro IOS a Android i s vaším mobilním zařízením. Krbová vložka na plyn Luna 1000 DC Diamond umožňuje provoz v režimu ECO WAVE, kdy dochází k cyklickému zvyšování a snižování plamene , čímž se dosahuje výrazného snížení spotřeby plynu a zajímavého efektu hoření. Dálkový ovladač plynového krbu obsahuje též termostat a pomocí jednoduchého nastavení umožňuje automatický provoz plynového krbu. Při montáži krbové vložky autorizovanou osobou je záruka na krbovou vložku stanovena na 8 let.

Technické parametry
Výška 757 mm
Šířka 972 mm
Hloubka 395 mm
Rozměr skla 906x406 mm
Výkon 2-7 kW
Kouřovod 130/200 mm
Hmotnost 110 kg
Účinnost 85,2%
Technický výkres Technický výkres
Dokumenty ke stažení

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 17.00
  • 8.00 - 17.00
  • 8.00 - 17.00
  • 8.00 - 17.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.