Grily

Grily

Široká nabídka grilů plynových, na dřevěné uhlí a dřevo nejen pro gurmány. Všechny grily mají masivní konstrukci a velmi jednoduché ovládání. U plynových grilů je použita moderní konstrukce hořáků ,samozřejmě nerezových a několik tepelných zon včetně přídavného vařiče u vybraných typů. U grilů na dřevěné uhlí je použit unikátní systém nastavení výšky topeniště na kterém odhořívá dřevěné uhlí. Snadné zapalování pomocí vestavného starteru. Vše v celonerezovém provedení pro dlouhou životnost výrobku.Velké masivní grily na odhořívání dřeva v zadní části topeniště, které je obložené šamotovými deskami. Grilování probíhá po vyhrabání uhlíků na plochu grilu pod stavitelný nerezový rošt s odkapovou miskou. Možnost využití jehly s motorem a bohatým příslušenstvím pro grilování.

S unikátními grily na plyn, dřevěné uhlí a dřevo Fontana,Huntington a Chargriller zažijete mnoho krásných chvil při snadné přípravě pokrmů nejen na vaší zahradě. Na našem eshopu najdete širokou nabídku plynových grilů, grilů na dřevo a grilů na dřevěné uhlí.

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

Více informací

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.