Krbové vložky

Krbové vložky

Krby - Krbové vložky na dřevo

Rozhodli jste se pro zděný krb? V tom případě vám doporučujeme použít krby - krbové vložky, které můžete snadno napojit na rozvod teplého vzduchu do okolních místností, nebo přenášet teplo do systému topení pomocí krbu s výměníkem. Krby dokáží podpořit designový výraz vašeho domova a zahřát vás pravým krbovým teplem. Pohled do hořících plamenů v krbu navodí příjemnou atmosféru domova.

Krby jsou vhodné jak pro lokální vytápění místnosti, tak i pro vytápění více místností v návaznosti na rozvod tepla po jednotlivých místnostech. Pro vytápění můžeme použít teplovodní krbovou vložku - krb s výměníkem, teplovzdušnou krbovou vložku, nebo akumulační krbovou vložku.

S výběrem systému pro rozvod tepla z krbu vám velice rádi pomůžeme, doporučíme a navrhneme nejvhodnější řešení vytápění krbem právě pro váš byt, či celý dům, včetně vizualizace, profesionální montáže a kompletní realizace. Rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně s funkční ukázkou hoření, kde vám krby nejen ukážeme, ale vysvětlíme vše potřebné - s vaším krbem vás naučíme správně topit.


Krby - Krbové vložky na plyn

Chcete si vychutnat hořící plameny v krbu, ale nemít žádné starosti s přikládáním? Potom zde jsou krby, které spalují plyn s možností automatické regulace. Atmosféra hořících plamenů v krbu je zachována, oproti náhražkám v podobě elektrických krbů. Pohled do hořících plamenů zůstává, ale bez práce s přikládáním, čištěním krbu, krbové vložky a uklízením. Krby na plyn, do kterých je přiváděň vzduch z venku, výborně řeší výměnu vzduchu, bez závislosti na vnitřním klimatu.

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 17.00
  • 8.00 - 17.00
  • 8.00 - 17.00
  • 8.00 - 17.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.