Krby na biolíh

Krby na biolíh

Krby na biolíh patří v dnešní době bezpochyby k novinkách v topení a vyhřívání vnitřích místností. Krby na biolíh nekouří, nepotřebují kouřovod, jsou bezzápachová a velmi jednoduše obslužná. Pokud se rozhodnete pro pořízení krbu na biolíh, tak si můžete vybrat podle možnosti jeho umístění - můžete umístit krby na biolíh na stěnu místo obrazu, do středu místnosti jako funkční designový doplněk, nebo do rohu místnosti. Naši nabídku krbů na biolíh najdete na našem e-shopu.

Topení v krbech na biolíh je velmi snadné - doplníte palivo (biolíh) a zapálíte. Krby jsou vybaveny zhášedlem pro snadné uhašení plamene. V chladných dnech jsou krby na biolíh ideálním partnerem pro zahřátí. Podle velikosti vytápěné místnosti doporučujeme vybírat krby dle výkonu. Velice rádi vám s výběrem pomůžeme a doporučíme ten nejvhodnější krb na toto ekologické palivo - biolíh. Krby na biolíh a jejich funkční ukázku si můžete vychutnat v naší vzorkové prodejně krbů a krbových kamen ve Vlčnově u Chrudimi.

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

Více informací

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.