Krbex

O společnosti KRBEX

Naše firma Krbex s. r. o. se specializuje na dodávky nejkvalitnějších výrobků a materiálů v sortimentu krby, krbová kamna a krbové vložky včetně příslušenství. Krby, krbová kamna, krbové vložky, kamna a kotle na pelety, krbové příslušenství - na českém trhu působíme v této oblasti již od roku 2001 a máme za sebou více než tisíc kompletních realizací plynových krbů, krbů na dřevo a krbových kamen.

Spolupracujeme s architekty, kteří s citlivým přístupem doporučí vždy ten nejvhodnější krb, či krbová kamna nejenom z hlediska vzhledu, ale hlavně dokonalé funkčnosti a potřeby každého zákazníka. Můžete se inspirovat v naší nabídce krbů a krbových kamen.

Dodáváme krby, krbová kamna a krbové vložky teplovzdušné i teplovodní předních výrobců, vyrobené nejmodernějšími výrobními technologiemi. Na našem trhu zastupujeme evropské výrobce krbových vložek, krbů a krbových kamen včetně peletových, firmy WESTFIRE, JYDEPEJSEN a M-DESIGN. Důraz klademe zejména na vysokou kvalitu a prvotřídní funkčnost dodávaných topných systémů, krbů a krbových kamen.

Hlavní důraz klademe na odbornost námi prováděných prací , proto se zúčastňujeme odborných školení. Krby stavíme z kamnářských izolačních a akumulačních materiálů, jejichž certifikace je samozřejmostí.


Krbex Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi. Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.