Brikety a palety

Brikety a pelety

Pelety se používají pro vytápění v automatických kotlích a kamnech. Krbová kamna na pelety mají vlastní násypku integrovanou v tělese kamen a pomocí podavače dochází k jejich dávkování do hořáku. Po automatickém zapálení proudem horkého vzduchu vytvořeným žhavící svíčkou dochází k čistému hoření pelet. Krbová kamna na pelety řídí elektronika dle časového a teplotního nastavení termostatu. Kamna mohou být jak teplovzdušná tak teplovodní tzn. s výměníkem kdy topí do radiátorů pomocí ohřáté vody. Topení peletami je velmi snadné a pohodlné.Výhodou pelet je jejich malá velikost a nízká vlhkost. Na podobném principu fungují i kotle , které mohou být vybaveny i externím zásobníkem pelet třeba na 300 kg čímž se velmi prodlužuje doba topení bez obsluhy i na 14 dní.

Brikety se spalují spíše v krbových kamnech nebo kotlích na dřevo. Jejich výhodou je dlouhá doba hoření nízká vlhkost a vysoká výhřevnost.

Široká nabídka levných dřevěných briket a pelet určených pro vytápění ve vašich krbech , krbových kamnech a kotlích. Paliva můžete objednat v našem e-shopu. Doprava při větším množství dohodou.

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

Více informací

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.