Krbová kamna

Krbová kamna

Krbová kamna v dnešní době neposkytují pouze příjemný zdroj tepla, ale jsou také interiérovým doplňkem, který vás hřeje nejen na těle, ale i na duši. Lidé v podzimních a jarních chladných dnech využivají krbová kamna na tuhá paliva k přitápění, kdy při rostoucích cenách za energie jsou právě tuhá paliva stále nejlevnějším řešením vytápění. Dnešní krbová kamna mají velkou účinnost spalování a díky právě vysoké účinosti spalování je jejich provoz ekologický - krbová kamna jsou šetrná k životnímu prostřední. Spotřeba paliva u moderních kamen se sekundárním hořením je velmi nízká a oproti tradičním spotřebičům je možno uspořit až 40 %.

Krbová kamna - provedení

Krbová kamna se dnes již nabízí v široké škále provedení, s celoskleněnými dvířky, s bočnímy skly či s bočním sklem pro pohled do ohně z více úhlů. Krbová kamna mají také možnost několika typů podstavců, ať těch designových, nebo pro dřevo. Přívod externího vzduchu do krbových kamen je samozřejmostí, stejně tak volba horního či zadního napojení kouřovodu. Naše krbová kamna jsou vyráběna pouze z těch nejkvalitnějších materiálů - silnostěnná ocel a litina. Díky moderním technologiím má již většina krbových kamen zkosený horní deflektor, díky němuž jde kouř přímo nahoru do komína a dochází k tzn. samooplachu skla, kdy se sklo téměř nešpiní.

Krbová kamna - vlastnosti

Dále mohou mít krbová kamna akumulační prvky. Akumulační prvky u krbových kamen jsou zde hlavně z funkčního hlediska. Z důvodu nasálání tepla během topení budou Vaše kamna příjemně topit ještě po vyhoření posledních uhlíků. Tyto prvky jsou většinou z mastku - přírodního kamene s výbornými akumulačními vlastnostmi. U nás v nabídce naleznete také širokou nabídku krbových kamen na pelety. Tato krbová kamna jsou plně automatická a zajišťují Vám ten nejčistčí, ekonomický a ekologický provoz. Vlastní dávkovač pelet si sám pelety dávkuje podle toho, jak velké chcete teplo. Zde je samozřejmostí dálkový ovladač. Tato krbová kamna nabízíme v mnoha variantách, i co se týče barev. Stačí se podívat na náš e-shop do této sekce. Naší širokou nabídku krbových kamen naleznete na našem e-shopu.

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

Více informací

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • 8.00 - 16.00
  • Na objednání předem
  • Zavřeno
  • Zavřeno

  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.