Product detail
Krbová kamna

Jydepejsen SENZA mastek s bočním sklem

Stylová kvalitní dánská krbová kamna SENZA s bočními skly a v provedení s mastkovým opláštěním pro ještě větší akumulaci tepla. Patentovaný systém ovládání spalovaného vzduchu DuplicAir®. Snadné otvírání dvířek s unikátním systémem zavírání. Velice vhodná i pro pasivní domy.

Technické parametry
Výška 949 mm
Šířka 459 mm
Hloubka 359 mm
Výkon 3-5 kW
Kouřovod 150 mm
Externí přívod vzduchu (za příplatek) ano
Hmotnost 140 kg
Přívod externího vzduchu 100 mm zadní i spodní
Kouřovod (horní, zadní) horní , zadní
Účinnost 82%
Technický výkres Technický výkres
Dokumenty ke stažení

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 08.00 - 12.00
  • 13.00 - 17.00
  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.