Product detail
Krbová kamna

Jydepejsen CUBIC 166

Tato dánská krbová kamna byla navržena předním architektem Andersem Norgaardem. Designové čisté linie vychází z životní filozofie tvůrce, který upřednostňuje čistotu tvaru a díky velmi kvalitnímu spalování i čistotu ovzduší. Velmi vyhledávaný typ evropskými designery a architekty. Vhodné topidlo do nízkoenergetických domů. DuplicAir®.

Technické parametry
Výška 1667 mm
Šířka 472 mm
Hloubka 430 mm
Výkon 3-8 kW
Kouřovod 150 Ø mm
Externí přívod vzduchu (za příplatek) ano
Hmotnost 179 Kg
Přívod externího vzduchu 100 mm zadní i spodní
Účinnost 80%
Technický výkres Technický výkres
Dokumenty ke stažení

KRBEX Showroom

V současné době nabízí firma jak velkoobchodní prodej krbů, krbových kamen, krbových vložek, tak poradenství, servis, montáže a maloobchodní prodej krbů-krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve své vzorkové prodejně ve Vlčnově u Chrudimi.

Pro své zákazníky máme připravenou širokou nabídku kvalitních výrobků a všechna krbová kamna, krbové vložky a krby Vám nejen navrhneme, ale i odborně připojíme a namontujeme se sníženou sazbou DPH.

Se vzrůstajícím zájmem došlo k rozšíření sortimentu o dánská krbová kamna WESTFIRE a nově též o dánská krbová kamna JYDEPEJSEN. Obě tyto značky krbových kamen zastupuje naše firma Krbex s.r.o. na českém trhu. V roce 2011 jsme rozšířili sortiment o belgické designové krbové vložky na dřevo a designové krbové vložky plyn té nejvyšší kvality včetně designových krbových kamen M-DESIGN.

KRBEX Eshop

Navštivte náš e-shop krbů, kamen a krbových vložek společnosti KRBEX s.r.o.. Najdete zde bohatý sortiment krbů, krbových vložek, krbových kamen, peletových kamen, pecí, grilů a související příslušenství.

Pokračovat do eshopu
Eshop
Kontakt
  • Otevírací doba
  • 08.00 - 12.00
  • 13.00 - 17.00
  • Mimo uvedenou dobu je možné se předem domluvit po telefonu.